Час роботи: 10:00 - 20:00

м. Київ, вул. А. Малишка 3

Головна - Про нас

Про нас

Кожен день «Дитячий світ» понад 60 років відкриває свої двері для того, щоб ви були щасливі!

«Дитячий світ» — турбота, перевірена поколіннями.

Найбільший асортимент
товарів для дітей
під одним дахом

Більше 1 млн
покупців на рік

Понад 60 років
відкриті для вас

Понад 18 млн грн
в бюджет України
щороку

ТЦ Дитячий світ — це найбільший в Україні магазин товарів для дітей. У нас ви знайдете всі необхідні дитячі товари: від підгузків та іграшок до ранців і шкільної форми. 

 

Понад  60 років роботи ми навчились враховувати всі ваші потреби: допоможемо підібрати одяг для немовляти, одягнути школяра до 1 вересня чи випуску, підкажемо, яку коляску краще вибрати та від яких шкарпеток не буде алергії. 

 

У нас ви можете придбати меблі для дитячої кімнати, а ми привеземо їх вчасно до вас додому і зберемо. 

 

Коли ви разом зі своєю малечею, довгі походи магазинами можуть добряче втомити. Тому ми передбачили океанаріум «Морська казка» на території нашого ТЦ — ви зможете відновити сили, відпочити й розважитись, спостерігаючи за морськими зірками та чудернацькими рибами, скатами й акулами, відвідати підводний тунель на глибині 2 метрів. Тим паче, це абсолютно безпечно: товщина тунельного скла 8 см, до того ж усі підводні мешканці як на долоні. 

 

 

Чим ще ми корисні? 

 

Асортимент. Ми зібрали всі дитячі товари під одним дахом і організували простір, в якому зручно знайти будь-який товар. Більше жодних виснажливих поїздок по всьому місту, ми забезпечили все необхідне в нашому магазині. До ваших послуг 15 000 найменувань іграшок, понад 10 000 найменувань взуття й одягу.

 

Персонал. Ви не зустрінете тут байдужих чи непрофесійних продавців: більшість співробітників працюють у нас 20 років, а чимало наших маленьких клієнтів уже подорослішали й приводять до нас власних дітей. Ми робимо акцент на відмінному знанні всього асортименту і консультуємо з більшості питань, які турбують молодих батьків. 

 

Сервіс. Левову частку наших товарів постачає український виробник. Завдяки цьому ми блискавично розв’язуємо питання з можливим заводським браком, заміною товару тощо. Наші працівники самі користуються товарами вітчизняних брендів, оскільки це ідеальне співвідношення якості та ціни. 

 

 

Як ми станемо ще кращими для вас? 

 

— Зробимо реконструкцію комплексу. Ми вже почали оновлювати ТЦ Дитячий світ і незабаром завершимо капітальний ремонт приміщень. На жаль, в інтер’єрах подекуди все ще присутнє радянське минуле. Та оскільки від вас є запит на сучасні та світлі торговельні площі, ми активно оновлюємо нашу будівлю ззовні й зсередини.

 

— Запровадимо зручніший формат наших магазинів. Ви зможете вибрати як універсальні бутики «все в одному», так і окремі спеціалізовані магазини в торговельній галереї. 

 

— Цьогоріч почнемо будувати новий ТРЦ та обладнаємо його кінотеатром, власною просторою стоянкою і дитячим розважальним комплексом. Ми плануємо запровадити сучасні дитячі кімнати: якщо ваша дитина втомилась, вона зможе відпочити там під наглядом досвідченого аніматора. 

 

 

Наша відповідальність: 

 

Ми відповідаємо не лише за якість товарів. Сучасна бізнес-модель — та, яка приносить користь суспільству. Тому значну частину нашого прибутку ми вкладаємо в доброчинність, працюючи з перевіреними благодійними фондами. Ми вказали цей пункт не заради самопіару, а щоб нагадати: купуючи речі у ТЦ Дитячий світ, ви також робите свій вклад у допомогу дітям, які позбавлені батьківської турботи та опіки.